top of page

ÜRÜNLERİMİZ (SOLUNUM VE UYKU CİHAZLARI)

UYKU APNESİ CİHAZLARI

 • Obstrüktif uyku apnesi ve horlama problemlerine yönelik çözüm sunan, akıllı kontrol sistemine ve son teknolojiye sahip cihazlar.

 • (CPAP - OTOCPAP - BPAP)

 • CİHAZ MASKELERİ - NAZAL - ORONAZAL - FULLFACE

 • Kaliteli ,bütçeye uygun, bol seçenekli Cpap Otocpap Bpap Uyku solunum cihazları, Cihaz maskeleri ve aksesuarlarımız ile mersinde en iyi cihaz maske seçimini yapmanız ayrıca cihaz ve maskeler SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ücret desteğinden faydalanmanız için ücretsiz yardım sunuyoruz. (Sadece Mersin bölgesi için geçerlidir.)

SOLUNUM CİHAZLARI

 • Ev ve hastane kullanımı için tasarlanmış, solunum yolları ve akciğer tedavisinde kullanılan son teknolojiye sahip cihazlar.

 • OKSİJEN KONSANTRATÖRÜ - SOLUNUM OKSİJEN CİHAZI

 • SOLUNUM OKSİJEN TÜPÜ

 • SOLUNUM VENTİLATÖR CİHAZI

 • ASPİRATÖR

 • KOAH İÇİN BPAP CİHAZLARI

HİZMETLERİMİZ

7/24 Satış Sonrası Teknik Servis Desteği

 • Bizim için esas olan sağlığınızı sizinle beraber koruyabilmektir. Bu nedenle satın aldığınız her türlü cihaz için 7 Gün / 24 Saat teknik destek hizmeti sağlamaktayız.

Evde Bakım Hizmetleri

Kullanmakta olduğunuz cihazınızın gerek kurulumu, gerek kullanımı hakkında detaylı bilgi vererek; cihazınızın mümkünse evde bakımının yapılması ve ayrıca ihtiyacınız olan sarf malzemelerin temini ve size ulaştırılması sağlanmaktadır.

Yedek Cihaz Desteği

 • Kullanmakta olduğunuz cihazınız evde bakımının mümkün olmadığı durumlarda veya tamiri için cihazınızın servise alındığı zamanlarda, sağlığınızın ve konforunuzun devamı için tarafımızdan yedek cihaz desteği sağlanmaktadır.

Teste Dayalı Ürün Seçimi

Sağlığınız için kullanacağınız cihazın seçiminde "Hasta Uyumu" en önemli ektenlerdendir. Bu nedenle size en uygun cihazın seçimini sağlamak amacıyla, belirlenen süre dahilinde test etmeniz için cihaz tarafımızdan sağlanmaktadır. 

İSTEDİĞİNİZ CİHAZI SEÇİN

 • En iyi özelliklere sahip ve uygun fiyatlı uyku solunum (CPAP - OTOCPAP - BPAP) cihazı mı istiyorsunuz? Bütçenize uygun bir uyku apne cihazı mı istiyorsunuz? Size, sizin için çalışan en iyi olan uyku apne cihazını alma özgürlüğü sağlıyoruz.

UYKU UZMANLIK ALANIMIZ

 • 7 yılı aşkın uyku cihazları tecrübemizle tedavinizin her aşamasında yanınızdayız. Biz sadece satış yapmıyoruz, ayrıca CPAP tedavinizin en doğru ve en konforlu şekilde ilerlemesi için destek veriyoruz.

BERABER SEÇELİM

 • Hangi cihazı alacağınız konusunda kafanız mı karıştı? Uzmanlarımız ihtiyaçlarınızı anlayarak ve konfordan ödün vermeyerek size en uygun varyasyonu seçmenize yardımcı olur.

TEKNİK SERVİSİMİZ

Cihaz arızasında cihaz bakımında her türlü teknik konularda teknik servisimiz sizinle.

UYKU APNESİ BİLGİLENDİRME VİDEOSU

UYKUSUNDA SORUN YAŞAYANLAR SİZLER İÇİN MERSİNDE SGK ANLAŞMALI BİR TEDAVİ MERKEZİMİZ VAR! HENÜZ UYKU TESTİ OLMADIYSANIZ VE OLMAK İSTİYORSANIZ YADA TEST OLUP UYKU APNE CİHAZI ALMAK İSTİYORSANIZ ÜCRETSİZ DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

HENÜZ UYKU TESTİ OLMADIYSANIZ UYKU APNE TESTİ SAYFAMIZA GİTMEK İÇİN YUKARIDAKİ UYKU APNE TESTİ SAYFAMIZ YAZAN LİNKE TIKLAYIN.

NOTLAR

Solunum uyku apnesi cihaz ve aparatları arıyorsanız bizde aradığınız her şey mevcut. Bizi daha rahat bulabilmeniz için ürünlerimizin önemli kelimeler; nebülizatör, oksijen makinesi, oksıjen makınesı, oksijen konsantratörleri, oksijen konsantratoru, solunum cihazları, nebülizatör cihazları, uyku apnesi cihazı, uyku apnesi cihazları, uyku apne cihazi, ventilatör, ventılatör, ventılator, ventilatörler, bipap cihazları, bıpap cihazı, cpap nedir, cpap maskesi, cpap maskeleri, oksijen makinesi fiyatı, oksijen makinesi fiyatları, oksijen cihazları, ev tipi oksijen makinesi, respirox oksijen konsantratörü, solunum cihazları fiyatları, solunum cihazı fiyatları, uyku apnesi maskesi, oksimetre fiyati, ventilatör cihazları, ventılator cıhazı, ventilatör cihazı, ventilator cihazi, taşınabilir oksijen konsantratörü, oksijen konsantratörleri fiyatları, uyku apnesi makinesi, oksijen konsantratörü fiyatları, cpap cihazı fiyatları, respirox nebulizatör, uyku apnesi cihazı fiyatları, ev tipi oksijen makinesi fiyatları, burun maskesi, uyku ve solunum cihazları, uyku solunum cihazları, medikal solunum cihazları, solunum medikal
uyku apnesi cihazı medikal, uyku cihazları, respirox made in, respirox germany, uyku oksijen makinesi, respirox solunum cihazı, uyku apnesi solunum cihazları, taşınabilir oksijen, oksijen solunum cihazları, respirox uyku apnesi cihazı, solunum cihazı satan firmalar, taşınabilir solunum cihazı, solunum cihazı , ksijen konsantratörü, oksijen konsantratörü taşınabilir, medikal oksijen cihazı, uyku apnesi cihazı respirox, uyku apnesi için solunum cihazı, respirox cpap , ihazı, taşınabilir oksijen maskesi, cpap cihazları, respirox oksijen konsantratörü servisi, solunum cihazı cpap, respırox, şarjlı oksijen cihazı, uyku oksijen maskesi, taşınabilir konsantratör, uyku apnesi bipap cihazı, respiroks, ev tipi oksijen konsantratörü, oksijen konsantratörü fiyatları ankara, solunum cihazı uyku , pnesi, respirox bipap cihazı, taşınabilir oksijen cihazı, ev tipi solunum cihazı sgk, oksijen cihazı taşınabilir, oksijen ev tipi, bipap oksijen konsantratörü, medicraft ev tipi oksijen konsantratörü 5 lt, şarjlı oksijen konsantratörü, mobil oksijen konsantratörü, cpap solunum, vestel oksijen , onsantratörü, oksijen konsantratörü ev tipi, oksijenli solunum cihazı, vestel solunum cihazı, ev tipi cpap cihazı, ev tipi oksijen, solunum cihaz markaları, mini , olunum cihazı, portatif oksijen konsantratörü, bipap solunum cihazı, respirox auto cpap cihazı, cpap solunum cihazı, oksijen konsantratörü cihazı, solunum , onsantratörü, cpap cihazı sgk, , taşınabilir oksijen konsantratörü sgk, , bipap uyku apnesi cihazı, solunum oksijen cihazı, evde oksijen cihazı, taşınabilir oksijen , onsantratörü fiyatları, sgk cpap cihazı ödemesi, sgk solunum cihazı ,apne solunum cihazı, , otomatik solunum cihazı, respirox cpap cihazı fiyatları, airsep , aşınabilir oksijen konsantratörü, high flow cihazı, oksijen cihazı ev tipi, elektrikli oksijen cihazı, yerli üretim oksijen konsantratörü, en iyi oksijen konsantratörü, respirox 10 lt oksijen konsantratör oksijen cihazı, 
respirox oksijen konsantratörü 10 lt, , vestel cpap cihazı, respirox bipap st cihazı, uyku , pnesi cpap cihazı, ev tipi oksijen cihazı, oksijen konsantratörü 10 lt, yüksek akış oksijen cihazı, canta oksijen konsantratörü, taşınabilir oksijen makinesi, respirox nemlendirici, solunum cihazı sgk, hasta oksijen cihazı, vestel uyku apnesi cihazı, respirox bipap st cihazı fiyatı, cpap cihazı raporu
 

bottom of page