top of page

ÜCRETSİZ DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU İÇİN ARAYIN
UYKUSUNDA SORUN YAŞAYANLAR SİZLER İÇİN MERSİNDE SGK ANLAŞMALI BİR TEDAVİ MERKEZİMİZ VAR!
UYKU TESTİ OLMAK İÇİN YADA ZATEN UYKU TESTİ OLDUYSANIZ VE UYKU TESTİNDEN SONRA KULLANMANIZ GEREKEN CİHAZLAR (CPAP - OTOCPAP - BPAP) HAKKINDA BİLGİ ALMAK VE SGK YARDIM SÜREÇLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN YUKARIDAKİ NUMARAYI ÜCRETSİZ ARAYIN.

Uyku apnesi sağlığınızı tehdit ediyor

Uyku apnesi, toplumda sık karşılaşılan bir sorundur. Bu sorunun tanısı, belirtileri doğru şekilde analiz etmekle konulur. Uyku apnesinin en önemli belirtisi uykuda ani solunum duraklamaları, çok gürültülü horlamalar ve iç çekmelerdir. Bu sorunlar hemen herkeste görülebilmekle birlikte uyku apneli hastalarda daha sıktır. Bununla birlikte apneli durumlarda görülen ve 10 saniyeden başlayan solunum duraklamaları bir dakikadan fazla sürelere kadar devam edebilir. Böyle bir durumda boğulurcasına mücadele eden kişilerde uyku ve oksijen yetersizliğinin büyük sorunlara neden olması kaçınılmazdır

Uyku apnesi tedavi edilmediğinde kalp büyümesi, kalp krizi riskinde artış, tansiyon yükselmesi, aşırı yorgunluk, kontrol edilemeyen şişmanlama, uykuda terleme ve sık idrara çıkma, aşırı sinirlilik hali, depresyon ve en kötüsü uykuda ölüm gibi problemler yaşanabilir. Bu nedenle şüphelendiğiniz bir belirti fark ettiğinizde uzman bir hekime başvurmanızda fayda vardır.

Mersin Uyku Merkezi - Uyku apne horlama tedavisi

Bilgi & Randevu

0505 076 51 29

UYKU APNESİ SAĞLIĞINIZI TEHDİT EDİYORComments


bottom of page